O nás


Náš psí salonek se nachází ve vesničce  Němčice u Litomyšle (vzdálenost od Litomyšle 4km, směrem na Českou Třebovou). V roce 2015 jsme zde začali s přítelem s přestavbou starého domu s nádhernou velkou zahradou a s výhledem do přírody. Začátkem roku 2018 je náš dům zrekonstruovaný natolik, že nic nebránilo tomu, náš  psí salon otevřít.  

Láska k pejskům a ostatním zvířátkům mě provází už od dětství, první pejsek - fenka Jessie (čínský chochol. pes-labutěnka) se stala mou společnici už v mých čtrnácti letech.  Měla dlouhou hedvábnou srst, o kterou jsem musela pravidelně pečovat. Brzy z toho vznikl koníček, kterému jsem se po dokončení střední školy začala věnovat profesně (od roku 2006). 

Od roku 2007 máme chovatelskou stanici pro plemeno Čínský chocholatý pes (ch.s. Z Andělovy dlaně). Aktivně se účastníme chovatelského dění, psích výstav a snažíme se odchovávat štěňátka maximální kvality, správně socializovaná a zdravá.  Za deset let chovu máme bohaté zkušenosti v péči o štěňátka i dospělé pejsky, o které se s našimi zákazníky rádi podělíme.


Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .