Služby

Aby byl výsledek naší práce co nejlepší, provádíme u všech pejsků kompletní úpravu. To znamená, že když k nám pejsek přijde, bude nejdříve šetrně rozčesán, vykoupán, vyfénován a následně ostříhán/otrimován do Vámi požadovaného vzhledu. Součástí procedury je čištění žlázek, stříhání drápků a ušní epilace.


Provádíme úpravu všech plemen, jsme zařízeni i na koupání velkých psů. Rádi Vám vykoupeme pejska i na výstavu. Ve výstavní úpravě se specializujeme na plemeno Čínský chocholatý pes, jiná plemena po domluvě.

Jste-li milovníky výstřednějšího střihu u Vašeho pejska, rádi Vám vyhovíme. Našim přáním je maximální spokojenost Vás i Vašeho mazlíčka.

Pejsky koupeme a zkrášlujeme ve velmi kvalitní výstavní kosmetice Chris Christensen a PSH (Pet's show hairdresser).

Můžete u nás zakoupit svému pejskovi nejen kosmetiku a pomůcky pro údržbu srsti ale také nějakou tu "ňamku" za odměnu :)

Rádi Vám poradíme s výběrem štěňátka, s péčí o štěně,  s přihlášením na výstavu.....


Psí Taxi: Nemůžete-li se s pejskem dostavit osobně, rádi ho u Vás doma vyzvedneme a po úpravě zase v pořádku zavezeme zpět.


Pejsci bývají během procedury občas odměněni pamlskem  - pokud má Váš pejsek speciální dietu a  pamlsky nesmí, sdělte nám to, prosím, ať mu nezpůsobíme nějaké potíže.
Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .